Kontakt

 

Agnieszka Brzezińska     

Masaże i terapie manualne

   

Tel. +48 503 096 439

agnieszka.brzezinska2@gmail.com

 

 

 

Masaż z dojazdem do domu pacjenta na terenie Poznania (Dębiec, Świerczewo), Lubonia, Komornik, Wir, Puszczykowa i okolic.

 

Masaże są prowadzone WYŁĄCZNIE u pacjenta.
 
Wizytę należy umówić WYŁĄCZNIE telefonicznie pod numerem tel.: +48 503 096 439 lub adresem e-mail: agnieszka.brzezinska2@gmail.com.
 
Jeśli nie odbieram telefonu, to znaczy, że aktualnie prowadzę masaż lub konsultację. W takich sytuacjach proszę o kilkadziesiąt minut cierpliwości – po zakończeniu terapii zawsze oddzwaniam.

 

 

 

      Masaże i terapie manualne

     Agnieszka Brzezińska

    Tel. +48 503 096 439

           agnieszka.brzezinska2@gmail.com             

 

 

 

Masaż relaksacyjny.

Masaż relaksacyjny jest połączeniem masażu klasycznego i energetyzującego, wykonywany z dużym wyczuciem i spokojem uwzględnia indywidualne odczucia i potrzeby masowanego.

 

 

 

 

Kliknij mnie

 

Masaż antycellulitowy z użyciem bańki chińskiej.

Cellulit to nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej występującej razem z obrzękowo włóknistymi zmianami tkanki podskórnej objawiającej się bruzdami, zgrubieniami, gąbczastym wyglądem skóry.

 

Drenaż limfatyczny

Manualny drenaż limfatyczny jest jedną z metod leczenia fizykalnego prowadzącego do udrożnienia i usprawnienia krążenia limfy w naczyniach limfatycznych zapobiegając zastojom i obrzękom zapalnym.

 

 

Masaż sportowy

Masaż sportowy przeznaczony głównie dla sportowców, ale również dla osób aktywnych fizycznie. Opiera se na masażu klasycznym leczniczym, ale wykonuje się go silniej i energiczniej skupiając się w dużej mierze na rozcieraniu, ugniataniu i wyciskaniu.

 

 

 

Kliknij mnie

 

 

Masaż leczniczy

Masaż leczniczy jest jedną z podstawowych metod fizjoterapeutycznych wykorzystywanych w rehabilitacji leczniczej, opiera się na masażu klasycznym.

 

 

Kliknij mnie

 

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny to zespół działań manualnych, które w sposób mechaniczny działają na skórę, tkankę podskórną, mięśnie, więzadła, torebki stawowe a także na układ krążenia, układ nerwowy i wewnątrzwydzielniczy.

Kliknij mnie

MASAŻ

 

Fenomen masażu polega na jego wszechstronnym działaniu - wspomaga organizm w leczeniu różnych chorób, uzupełnia a niekiedy zastępuje leczenie farmakologiczne czy nawet chirurgiczne.

Masaż zwiększa odporność organizmu, reguluje krążenie, podnosi gotowość do wysiłków fizycznych, ale również neutralizuje stres, zmniejsza napięcia psychiczne, wprowadza równowagę fizjologiczną.

Agnieszka Brzezińska Masaże i terapie manualne

Masaże i terapie manualne

Agnieszka Brzezińska

 Tel. +48 503 096 439